Drukuj

Zajmujemy się sprzedażą wózków widłowych nowych i używanych. Dzięki wieloletniej obecności i współpracy z różnymi dostawcami na rynku jesteśmy w stanie przedstawić Państwu pełną gamę urządzeń różnych marek – zawsze w przystępnych cenach, z kompetentnym doradztwem oraz gwarancją.

W naszym asortymencie znajdują się następujące urządzenia:

wózki widłowe spalinowe – najlepsze do realizacji prac na większym terenie

wózki widłowe elektryczne – przeznaczone do prac na małym obszarze

Oferujemy wózki widłowe różnych uznanych marek, w tym między innymi Still, Linde, Toyota, Nissan, Jungheinrich, Komatsu i wielu innych. Dysponujemy zarówno modelami przeznaczonymi do realizacji prac na małej powierzchni, jak i tymi wskazanymi do obsługi dużej przestrzeni w magazynach i halach produkcyjnych wielkopowierzchniowych.

Bezpieczny zakup wózka używanego

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupienie wózka widłowego używanego nie było dla Państwa związane ze stresem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że urządzenia używane mogą posiadać usterki, dlatego przed wystawieniem sprzętów na sprzedaż poddajemy je zawsze dokładnym pracom diagnostycznym i sprawdzeniu podzespołów zarówno mechanicznych, jak i elektronicznych – w przypadku jakichkolwiek błędów, uszkodzeń, usterek, wymieniamy lub naprawiamy części. Na sprzedawane wózki używane dajemy gwarancję, dlatego jeżeli pojawią się jakiekolwiek usterki, mogą Państwo liczyć na bezpłatne wsparcie techniczne. Do wózków dodajemy także niezbędną dokumentację techniczno-ruchową i przygotowujemy je do badań Dozoru Technicznego.

Pełne doradztwo techniczne

Służymy doradztwem technicznym. Gdy mają Państwo problem z doborem odpowiedniego sprzętu, nasi specjaliści zawsze służą fachową pomocą. Na podstawie Państwa potrzeb i wymagań, a także wskazanego budżetu, dobierzemy optymalny sprzęt, który będzie działał niezawodnie i wydajnie.

Przystępne ceny

Zawsze dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne. Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup nowych lub używanych wózków właśnie w naszej firmie, nie muszą Państwo obawiać się zbyt wysokich kosztów. Przypominamy również, że w naszej firmie istnieje możliwość przetestowania wózków przed zakupem – oferujemy usługę wynajmu. W ten sposób przez dłuższy okres mogą Państwo spokojnie sprawdzić wózek w swoim zakładzie.

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski. Zapewniamy dowóz wózków do wskazanego miejsca własnym transportem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą wózków widłowych!