Drukuj

W PESTA2 mogą Państwo zakupić filtry, oleje oraz płyny przeznaczone do wózków widłowych elektrycznych i spalinowych oraz podnośników teleskopowych, a także innych pojazdów i urządzeń. Posiadamy pełną gamę produktów eksploatacyjnych przeznaczonych do modeli większości marek – zarówno starszych, jak i tych najnowszych.

Regularne stosowanie smarów, olejów, płynów eksploatacyjnych i wymiana filtrów to podstawowe czynności mające na celu utrzymanie sprzętu w dobrym stanie technicznym. Przypominamy o tym, aby systematycznie monitorować poziom substancji i stosować tylko te rekomendowane przez producentów w celu uniknięcia usterek.

Nasza oferta obejmuje w szczególności:

Sprzedajemy części i elementy eksploatacyjne różnych marek, skupiając się w szczególności na sprawdzonych producentach, których wyroby wykorzystujemy we własnym serwisie. Mogą Państwo uzyskać zawsze pełne wsparcie w zakresie doboru optymalnych produktów zgodnie z potrzebami – prosimy o kontakt, a nasi pracownicy zasugerują Państwu optymalne rozwiązania.

Przystępne ceny i szybka dostawa na terenie całej Polski

Zawsze dbamy o przystępne ceny materiałów dostępnych w naszym sklepie PESTA2. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami możemy zagwarantować Państwu atrakcyjne ceny, konkurencyjne w stosunku do cen innych firm, a także pełen wybór produktów najróżniejszych marek polskich i zagranicznych.

Klientów z województwa zachodniopomorskiego zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu firmowego znajdującego się w Stargardzie Szczecińskim. Klientów z innych województw zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym – obsługujemy teren całej Polski.

Większość produktów posiadamy w naszym magazynie, dlatego sprzedaż i wysyłki realizowane są od ręki. W przypadku, w którym nie dysponujemy określonymi produktami, jesteśmy w stanie sprowadzić je na zamówienie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!