W PESTA2 świadczymy usługi wynajmu wózków widłowych i podnośników teleskopowych. Tym z Państwa, którzy potrzebują sprzętu tego rodzaju, oferujemy usługi taniego wynajmu z dowozem na wskazane miejsce.

Dysponujemy wieloma modelami wózków widłowych elektrycznych, spalinowych oraz podnośników teleskopowych najlepszych marek. Dopasujemy je indywidualnie do Państwa potrzeb, aby spełniły wszystkie wymagania związane z realizacją prac w ramach transportu bliskiego.

Oferujemy usługi wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego – dla klientów zawierających z nami umowy opiewające na dłuższy okres, przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. Jesteśmy firmą elastyczną i dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów pod kątem wynajmu sprzętu. Dowieziemy go na miejsce i odbierzemy wtedy, gdy prace zostaną zakończone.

Dlaczego warto wybrać wynajem wózków i podnośników?

W wielu firmach zakupienie wózka widłowego bądź podnośnika nie jest opłacalną inwestycją. Dotyczy to w szczególności tych firm, które realizują usługi tego rodzaju sprzętem okazjonalnie, na przykład raz na kilka tygodni w przypadku dostawy towaru.

Dodatkowo wynajem jest wskazany w przypadku firm, które nie mogą pozwolić sobie na zakupienie i utrzymanie własnego sprzętu. Zakup wózka widłowego jest sporym wydatkiem, dlatego w szczególności dla małych firm jest to duże obciążenie finansowe. Dzięki usługom wynajmu można zmniejszyć koszty działania firmy, ponieważ to my jesteśmy odpowiedzialni za stan techniczny wózka widłowego.

Państwa korzyści:

  • obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem ruchu
  • zmniejszenie kosztów związanych z zatrudnianiem pracowników
  • dostęp do zaawansowanych i sprawnych technicznie urządzeń
  • brak konieczności prowadzenia dokumentacji urządzeń
  • brak konieczności wykonywania przeglądów i serwisowania
  • opcja przetestowania wózka lub podnośnika przed zakupem

Siedziba naszej firmy znajduje się w Stargardzie Szczecińskim – obsługujemy całe województwo zachodniopomorskie oraz całą Polskę. Jeżeli chcą Państwo sprawdzić koszty związane z wynajmem sprzętu, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez e-mail. Nasi pracownicy odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe, i przedstawią Państwu wycenę usługi.

Zapraszamy do wybrania naszych usług wynajmu!